MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA SZKOŁY FILMOWEJ W ŁODZI „KULTURA PRODUKCJI: SPOŁECZNE I EKONOMICZNE ASPEKTY PRODUKCJI FILMOWEJ”

Szanowni Państwo,
w imieniu Komitetu Organizacyjnego mam przyjemność zaprosić Państwa do Łodzi w dniach 10-11 czerwca 2019 roku na Międzynarodową Konferencję Szkoły Filmowej w Łodzi Kultura produkcji: społeczne i ekonomiczne aspekty produkcji filmowej. Nasza konferencja będzie miała charakter panelowy. Pierwszy dzień dotyczy tematyki kobiecej w kinematografii i będzie się odbywać w dwóch językach: po polsku i po angielsku z tłumaczeniami symultanicznymi. Drugi dzień ma być polskojęzyczny i dotyczyć tematyki produkcyjnej z zakresu kultury produkcji filmowej oraz production studies. Szczegóły dotyczące udziału znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.
Gorąco namawiam też do udziału w publikacji przygotowywanej na temat związany z panelami konferencyjnymi. Szeroki zakres tematów znajduje się również w załączonym dokumencie.
Pełną listę panelistów oraz tytuły poszczególnych paneli dyskusyjnych, a także szczegółowy program konferencji przedstawimy w kolejnych e-mailach.
W razie pytań służymy odpowiedziami.
Z wyrazami szacunku,
Komitet Organizacyjny:
Artur Majer
Anna Pachnicka
Monika Talarczyk
Anna Wróblewska
Monika Czajkowska (sekretarka konferencji)